KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16144293
nr 1614 4293
Bertil Wahlberg
(1923-1980), Sverige
Oljemålning, Signerad, Fåraherde. Olja på pannå, 68x98 cm, yttermått inklusive ram: 84x114 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 22 april 2024
kl 20:16:12
22/4 17:12:51
Bertil Wahlberg
Läs mer om Bertil Wahlberg